Brama garażowa Hörmann

Spółka Hörmann od lat pasjonuje się branżą budowlaną i jest najogromniejszym wytwórcą bram, drzwi, ościeżnic oraz napędów. Marka Hörmann jest spółką rodzinną funkcjonującą na dystansie dziesięcioleci. Tworzy gwarancję najdoskonalszych środków i najwyższej gatunkowości towarów.

Spółka Hörmann jest prowadzona już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, i prawnuków inicjatora firmy, Augusta Hörmann.

Udziałowcami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Czołowa siedziba firmy usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym obszarze poza wydziałami centrali, mieszczą się też magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, marka ma cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie spółka werbuje w nich ponad stu wysoce wyuczonych pracowników. Hörmann Polska sp. z o.o ma gęstą sieć kontrahentów handlowych na obszarze całego obwodu. Gwarantuje ona szybki a także profesjonalny serwis a także gwarantuje sprzyjającą, fachową obsługę kontrahenta.